Anaokulu Danışmalık Hizmeti Nereden Alınır?

Eğitim
1 Mayıs 2023
Okul Öncesi Eğitim Önemlidir
17 Mayıs 2023
Show all

Anaokulu Danışmalık Hizmeti Nereden Alınır?

Eğitim hayatın tamamını kapsayan en önemli kavramdır. Dolayısıyla ne kadar erken yaşta başlayabilirse özümsenerek yaşama katılması da o denli etkili olacaktır. www.kidsacademyeurope.com bu bilinçle kurularak kreş ve anaokullarına danışmalık vermektedir.

İster mevcut anaokulunuz için ister yeni kuracağınız anaokulunuz için danışmanlık alabilirsiniz. Anaokulu ve okul öncesi eğitim desteği almak isteyen tüm kurumlar güvenle hizmet alabilmektedir. Hedef, bilimsel, çağdaş, nitelikli bireyler yetiştirebilmektir.
 
Anaokullarına Danışmanlık
 
Anaokullarında verilen danışmanlık hizmeti pek çok kalemde yarar sağlamaktadır. Kids Academy Europe desteği alarak eksiksiz eğitimlerinize devam edebilirsiniz. Anaokulu açmak isteyen kurumlara gerekli tüm Eğitim dökümanlarının tamamı kurum merkezi tarafından sağlamaktadır. Günlük doküman, günlük-aylık yemek listesinden, aylık bültene kadar her detay titizlikle okullara sunulmaktadır.

Sizin yapmanız gereken vakit kaybetmeden iletişim kurarak eğitim desteği ihtiyacınızı bildirmektir. Kurum sisteme katılan tüm anaokulu yöneticileriyle zaman sınırsız iletişim halinde çalışmaktadır. Öğretmenler, eğitim dönemi başlamadan önce eğitim kampına katılarak yıl boyu verecekleri eğitimlere hazırlanırlar. Eğitim süreçleri eğitim yılı içinde de hafta sonları devam etmektedir.

Tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için www.kidsacademyeurope.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Katılımcı anaokulu yöneticileriyle sürekli iletişim halinde kalarak yazışmalar, öğretmen atamaları, nitelikli personel sağlanması, hukuksal ve muhasebe desteği verilmektedir.

Kids Academy Europe Katılım Avantajları
 
Kids Academy uzun yıllardan bu güne sayısız bireysel ve kurum desteğiyle çalışmaktadır. Üyesi bulunan tüm anaokullarına çocuklarınızı göndererek evrensel alanda söz sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Kurum eğitimin hayat boyu kullanılacak olup kişinin yaşam ve kariyer kalitesine büyük katkılar sunacağı gerçeğiyle çalışmaktadır.

Anaokulu danışmanlığı alacak olan kurumlarda yoğunlaştırılmış dil eğitimi vererek endüstri devrimi 4.0 programına uyumlu insan yetiştirmeyi hedeflemektedir. www.kidsacademyeurope.com adresinden hemen katılımcı olabilir, çocuklarınızın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Kids Academy hedefi, sağlıklı, doğaya saygılı, duygu ve bilinç düzeyi yüksek bireyler yetiştirmektir.

Siz de kurum olarak kreş danışmanlığı ve anaokulu danışmanlığı alarak tüm avantajlara sahip olabilirsiniz. STEM eğitimleri, geliştirici seminerleriyle çağdaş, demokratik eğitim destekleriyle profesyoneller yetiştirmek amacıyla güncel teknoloji gelişimleriyle hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Siz de www.kidsacademyeurope.com’u ziyaret ederek katılımcı olabilir nitelikli bireyle yetişebilmesinde söz sahibi olabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button