Anaokulu Danışmanlığı Hakkında

Hayallerinize Kids Academy Europa İle Ulaşabilirsiniz
10 Nisan 2023
En Doğru Yatırım Çocuklarınızın Geleceğine Yapılan Yatırımdır
17 Nisan 2023
Show all

Anaokulu Danışmanlığı Hakkında

Anaokulu, okul öncesi eğitimi veren kurum olarak tanımlanabilmektedir. Eğitim kurumları müfredatına uygun olarak eğitim programı yapmaktadır. Anaokulu öğrencileri öğrenim sürecinin en güçlü olduğu dönemde bulunmaktadır. Kids Academy Europe bu konuda güvenle danışmanlık yapmaktadır.

Diyetisyenlerden onay alarak oluşturulan listelerine, branş dersleri ve müfredat bültenlerine eksiksiz olarak sunmaktadır. Danışmanlığını üstlendiği Türkiye ve KKTC kreş-anaokullarında her çocuğun eksiksiz eğitime ulaşabilmesine özen göstermektedir.

Anaokulu Danışmanlığı Nedir?

Anaokulu, aileden sonra çocuğun ilk toplumsal eğitim kurumudur. Okul öncesi eğitim olarak da tanımlanabilmektedir. Eğitim sistemi, branş dersleri, psikolojik danışmanlık ve diğer konularda yüksek kalite danışmanlık alabilirsiniz. Kids Academy Europe üyesi bulunan bütün anaokullarında evrensel insan yetiştirebilmek ilkesiyle çalışmalar yapmaktadır.

Kreş bölümlerinden başlamakta ve tüm üyelerine ileriki yaşamlarında emsallerinin önüne geçecek çocuklar yetiştirmektedir. Müfredat programı dışında oyun, eğlence, spor ve aktüel konularda çocuklara eğlenerek öğrenme yolunu açmaktadır. Branş derslerinde İngilizce, resim, Almanca, müzik, satranç, dans ve drama eğitimleri verilerek ek ders gereksinimi bırakmamaktadır.

Anaokulu açmak isteyenler ve mevcut anaokuluna danışmanlık almak isteyenler için en güvenli adres Kidsacademyeurope.com avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Reklam ve tanıtım hizmetleri, müfredata uygun materyal ihtiyaçlarınız kurum tarafından karşılanmaktadır.

Kids Academy Europe Kim?

Eğitimde kalite ve güvenliğin adresi olarak bilinen kurumlar, geleceğe en güzel fidanlar dikenlerdir. Kids Academy Europe bu konuda sektörün öncüleri arasındadır. Alanında en iyi eğitimleri alarak tecrübe sahibi olarak görevine devam eden öğretmenleriyle farkını kanıtlamaktadır. Kreş danışmanlığı, anaokulu danışmanlığı yaparak sağlıklı çocuklar nitelikli eğitim kalitesi kazandırmaktadır.

2013 yılında kurulan Kids Academy Europe Türkiye ve KKTC’nde yüzlerce okulda binlerle ölçülebilen çocuğa ulaşmaktadır. Anaokulu danışmanlığı yaptığı tüm kurumların eğitim kalitesini yükseltmektedir. Erişim sağlayabildiği tüm çocukların hayatında fark oluşturan verimli, profesyonel programlar ışığında çalışmaktadır. Çocukların beslenmesinden yabancı dil öğrenimi ve müfredat derslerini titizlikle takip etmektedir.

Pandemi dönemiyle gelen uzaktan eğitim sistemini de projelerine entegre ederek Okulum Evde sistemini kurarak hiç bir çocuğun eğitimden uzak kalmamasını sağlamış bulunmaktadır. Siz de ister kreş ister Anaokulu danışmanlığı ihtiyacınız olsun vakit kaybetmeden Kids Academy Europe ile iletişim kurarak yüksek kalite hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button