Çocuklarınızın Geleceği Önemsenir

En Doğru Yatırım Çocuklarınızın Geleceğine Yapılan Yatırımdır
17 Nisan 2023
Eğitim
1 Mayıs 2023
Show all

Çocuklarınızın Geleceği Önemsenir

Kids Academy Europa, Türkiye’de faaliyet gösteren anaokullarına ihtiyaç duydukları danışmanlık konularında danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. Anaokulu açma aşamasında verilmeye başlanılan danışmanlık hizmetleri, kreş olarak faaliyete başlayan okulların hizmet sürecinde de devam ettirilmektedir.

Kids Academy Europa hizmetleri farklı başlıklar altında verilmektedir. Çocukların okul öncesi eğitim sürecinde tercih ettikleri anaokullarıyla yapılan anlaşmalar kapsamında verilen bu hizmetler rehberlik hizmeti kapsamındadır.

Okulların kendi binalarında verilen hizmetler, Kids Academy Europa’nın uzman eğitici kadrosuyla verilmektedir. Bu hizmetleri kısaca şöyle sınıflandırabiliriz.

Kuruluş Aşamasında Verilen Hizmetler

Anaokulu açmak yerine getirilmesi gereken yoğun prosedürler gerektiren bir süreci de beraberinde getiriyor. İlgili ve bağlantılı kurum ve kuruluşlara yapılması gereken müracaatlar ve bu müracaatlar sonucunda tamamlanması gereken iş süreçleri Kids Academy Europa’nın uzman danışman kadrosuyla kusursuzca gerçekleştirilmektedir.

Kids Academy Europa’ya başvurarak anaokulu danışmanlığı hizmeti satın alan müşteriler, aldıkları hizmetin katkısıyla kısa sürede sektörünün önemli üyeleri haline gelebiliyorlar.

İngilizce Eğitim Desteği

Kids Academy Europa, müşterilerine okul öncesi İngilizce eğitimi verilmesinde de büyük katkı sağlıyor. Kadrosundaki uzman ve profesyonel İngilizce eğiticileriyle anaokullarına kayıtlı çocuklara önemli düzeyde İngilizce eğitimi veriyor. Çocuklar aldıkları eğitim sayesinde ilkokula başladıklarında yabancı dil eğitimini zorlanmadan ve başarıyla sürdürebilme olanağına kavuşuyorlar.

Branş Ders Desteği

Kreş danışmanlığı kapsamında verilen hizmetler arasında bulunan branş ders desteği Kids Academy Europa tarafından verilen önemli hizmetlerdendir. Kreşlere kayıtlı okul öncesi eğitim alan çocuklar, anaokulu müfredatı kapsamında aldıkları branş derslerinde Kids Academy Europa desteği sayesinde gerçek bir eğitim alma şansı buluyorlar.

Aldıkları branş ders desteği sayesinde yabancı dil eğitiminin verdiği faydaya eşdeğer bir fayda elde ediyor ve böylece okul hayatı boyunca aldıkları bu sağlam temel eğitimin meyvesini yeme şansına erişiyorlar.

Rehberlik Hizmetleri

Kids Academy Europa, verdiği üstün eğitim desteği hizmetlerine ek olarak rehberlik hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaç duydukları alanlardaki farklı konularda birçok danışmanlık hizmetini kusursuzca vermektedir.

Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için Kids Academy Europa’nın hizmet binasını ziyaret ederek uzman kadrosuyla tanışabilir, hizmet detayları ve ücretleri hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Kids Academy Europa, çocuklarınızın geleceğini sizin kadar önemseyen bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button