Kids Academy Europe Danışmanlık Hizmeti

Anaokulu Açmak İçin Adım Adım Rehber
4 Mayıs 2024
Show all

Kids Academy Europe Danışmanlık Hizmeti

Anaokulu danışmanlığı son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Alanında uzman kişiler tarafından anaokulu ve kreş gibi okul öncesi eğitim kurumlarına branş dersleri ve eğitim desteği verilmektedir.

Güvenilir eğitimin adresi olan Kids Academy Europe okul öncesi eğitim kurumlarına rehberlik etmektedir. Tecrübeli ve alanında uzman eğitimler ile çocukların gelişimleri ve eğitimleri en kaliteli şekilde sağlanabilmektedir.

Kids Academy Europe Danışmanlık 

Anaokulu ve kreş gibi kurumlar için son derece özgün bir eğitim modeli kullanılmaktadır. Merak tabanlı eğitim olarak ifade edilmekte olan eğitim modelinde ise çocukların merak etme duygunun ve sorgulama yeteneğinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Çocukların eğitim öğretimle ilk defa tanıştıkları okul öncesi dönemde anaokulu danışmanlığı kapsamında ilgi ve yeteneklerinin de doğru bir şekilde keşfedilmesi mümkün olmaktadır. Yoğun ve nitelikli İngilizce eğitim programları da yine Kids Academy Europe tarafından sunulmaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı Rehberlik Hizmeti 

Anaokulu danışmanlığı kapsamında verilmekte olan hizmetlerden bir tanesi de rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti olmaktadır. Öğrencilerin akademik yönden olduğu kadar sosyal ve duygusal açıdan da öğrenme süreçlerini destekleyici bir rol oynamaktadır.

Alanında uzman ve başarılı kişiler tarafından çocuklara gözlem amacıyla farklı testler uygulanmaktadır. Okullarda çocukların beslenme programları da yine anaokulu danışmanlığı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Çocukların doğal ve sağlıklı besinlerle beslenmelerine özen gösterilmektedir.

Kids Academy Europe Tarafından Verilen Hizmetler

Bir anaokulu açmak ve sonrasında en kaliteli şekilde hizmet verebilmek Kids Academy Europe tarafından mümkün olabilmektedir. Çocuğunuzun güven içerisinde ve en iyi şekilde eğitim hayatına atılması için Kids Academy Europe üyesi olan okullara göndermeyi tercih edebilirsiniz.

Anaokulu danışmanlığı kapsamında üye olan tüm anaokullarına aynı kalitede hizmet ve eğitim verilmektedir. Anaokullarına sağlanmakta olan destekler ise; eğitim sistemi desteği, psikolojik danışmanlık, branş dersleri desteği ve çeşitli diğer destekler olarak ifade edilebilmektedir. Üye olan tüm okullara belirli standartlar dahilinde hizmet verilmektedir.

Tüm okulların anaokulu danışmanlık hizmetinden yararlanabilmeleri için belirli standartlara sahip olması gerektiğini belirtmekte mümkün olmaktadır. Özellikle okul içi derslikler ve bahçe belirli standartlara sahip olmalıdır. Bu şekilde kreş danışmanlığı sayesinde çocukların daha kaliteli bir alanda eğitim almaları sağlanmaktadır.

 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için; www.kidsacademyeurope.com  ve www.englishkidsacademy.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button