Kids Academy Europe Anaokulları Ve Kreşler
23 Eylül 2023
Kids Academy Europe Eşliğinde Anaokulu Danışmanlığı Ve İngilizce Ağırlıklı Eğitim
29 Eylül 2023
Show all

Kids Academy Europe

Gelişen ve değişen teknolojiler ile birlikte endüstri 4.0 dönemi içerisinde bulunmaktayız. Bu dönem internet, makinalar arası iletişim, bilimsel metot dönemi olarak da anılıyor. Değişen teknolojilere ayak uydurmanın bir zorunluluk haline geldiği bu çağda çocukların buna adapte olmasını sağlamak da oldukça önemli.

Özellikle okul öncesi eğitim çağındaki çocuklar alacakları eğitime bağlı olarak bu gelişmelere kolaylıkla ayak uydurabilirler. Eğitimleri için kidsacademyeurope.com sitesini inceleyerek bu eğitim modeline sahip anaokulu seçeneklerine ulaşmak mümkün.

Kids Academy Europe Nedir? 

Kreş çağındaki çocukların eğitiminde etkin rol oynayan Kids Academy Europe, kreş danışmanlığı ve anaokulu danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Yeniliklerle donatılmış bir eğitim modeli ile çocukları geleceğe hazırlamaktadır.

Tüm okullarında aynı eğitim ve aynı kaliteli hizmeti veren Kids Academy Europe; birçok farklı şehirde hizmet vermektedir. Anaokulu açmak ve danışmanlık almak için internet siteleri üzerinden iletişim kurmak mümkündür.

Kids Academy Europe Eğitim Modeli Nedir? 

Çocukların sahip olduğu merak duygusundan yola çıkarak merak tabanlı eğitim modeli geliştirilmiştir. Bu eğitim modelini benimseyen Kids Academy Europe; çocukların merakını destekleyerek onların soru soran ve sorgulayan bireyler olmasını sağlar. Merak tabanlı eğitimin yanı sıra STEM+A eğitim uygulaması da kullanılmaktadır.

Bu eğitimle birlikte erken yaşta algoritmik düşünme becerisi kazanılır. Aynı zamanda matematik ve bilim dünyası ile de tanışırken; yaratıcı düşünme, analitik düşünme ve yaşam becerilerinin gelişmesi gerçekleşir. Diğer bir eğitim olan İngilizce eğitimi ile birlikte yoğun bir İngilizce eğitimi görülür.

Kids Academy Europe Destek ve Hizmetleri Nelerdir? 

Rehberlik Hizmeti: Öğrencilerin zihinsel, duygusal, sosyal ve akademik yönden gelişimlerini takip ederek onlara yardımcı olmak için gerekli testler yapılmaktadır. Bu süreçle birlikte öğrencilerin eğitim sürecine sağlıklı bir şekilde katılması sağlanır.

Beslenme Hizmeti: Uzman diyetisyen tarafından hazırlanan menüler ile birlikte sabah, öğle ve ikindi olmak üzere; günde üç kere beslenirler.

Eğitim Sistemi Desteği: Akademik uzmanlar tarafından hazırlanmış eğitim programları, materyaller, planlar ve seminerler yıl boyunca devam etmektedir.

Branş Dersleri Desteği: İngilizce, Almanca, Resim Müzik, Drama, Dans, Satranç ve Spor gibi alanlarda da destek sağlayarak nitelikli bir eğitim hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button