Veli Çözüm Ortaklığı

Neden Kids Academy Europe Üyesi Bir Anaokulu Tercih Etmelisiniz?


 • Kids Academy Europe üye okulları olarak biz MERAK TABANLI eğitim müfredatı uyguluyoruz.
  Çünkü eğitim “MERAK İLE BAŞLAR”
 • Kids Academy Europe üyesi bir anaokulunu tercih ettiğinizde; çocuğunuz bağımsız öğrenen ve eleştirel düşünebilen bir birey olarak yetişir.
 • Etkin öğrenme biçimleriyle karar alma mekanizması gelişir doğaya , canlıya saygı duyarak duyarlı bir insan olur.

  Bizleri tercih etmek çocuğunuza ve sizlere çok şey kazandıracak!
 • Veli Görüşleri

  Sevilen Anaokulu-Sait Bey - Çınar'ın Babası
  Sait Bey - Çınar'ın Babası; "Çağdaş, yenilikçi ve Atatürkçü eğitim anlayışını benimseyen Sevilen Anaokulu'nun bir parçası olmaktan ve okul öncesi eğitimini dolu dolu geçiren oğlumuz Çınar'ın mezun olduğunu görmekten çok gururluyuz. Sevilen Anaokulu'nun Kids Academy Europe üyesi olarak uygulanan eğitim modelinin çocuklarımızın akademik gelişimlerine oldukça katkı sağladığına inanıyoruz ve gözlemliyoruz. Dört sene boyunca ilgilerini, alakalarını, desteklerini bizlerden hiç esirgemeyen ve modern eğitim perspektifiyle çocuklarımızı geleceğe hazırlayan Sevilen Anaokulu ailesine sonsuz teşekkür ediyoruz."
  Rüya Çocuk Akademisi-Serap Erdal
  Serap Erdal; Çok zor bir süreçten geçtik ve geçiyoruz kurumu deviraldıktan hemen sonra pandemi dönemi yaşanması bu süreçte öğretmenlerimizin eğitimi, Birce hanımın ilgisi hep üzerimizdeydi. Okul açıldıktan sonraki yenilikleri takdire şayandı kısacası SEVİYORUM, GÜVENİYORUM, HERKESE de tavsiye ediyorum.
  Gözde Çocuk Kreş-Saliha Hanım
  Saliha Hanım; Bir anne için çocuğundan ayrılmak zordur uzuncada bir süre birlikteyseniz ilk başladığımız zaman çok zorlanacağımı düşünüyordum ama hiçte öyle olmadı gönül rahatlığı ile işime gidebiliyorum. Çünkü harika bir eğitmen ve anne olan Birce hanım ve birbirinden değerli öğretmenlerim var oğlumla ilgilenen, oğlumla ilgili yaşadığım her sorunda yanımdaydılar tuvalet eğitimi, yemek yeme problemi, ulaşım bizim için yaptıkları bizi özel hissettirdi.
  Bindayı Preschool - Fatma Hanım
  Fatma Hanım; Biz Özgün ailesi olarak, Kids Academy Europe üyesi Bindayı School'a iki yıl devam ettik ve bu sene mezun olduk. Kızımız Hatice Su'nun gelişiminde çok faydasını gördük. Çok kelimesi yeterli gelmez inanın çoook fazla. Özgüveni olmayan nereye gidersek annesinin eteklerine sarılan bir çocuk emanet ettik. Mezun olduğumuzda ise kendi ana dilinin dışında yabancılarla dahi iletişim kuran özgüven tavan bir çocuk aldık. Başta Münevver hanım olmak üzere tüm öğretmenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hatice Su Özgün ve ailesi...
  Call Now Button