Veli Çözüm Ortaklığı

Veli Görüşleri

Sevilen Anaokulu-Sait Bey - Çınar'ın Babası
Sait Bey - Çınar'ın Babası; "Çağdaş, yenilikçi ve Atatürkçü eğitim anlayışını benimseyen Sevilen Anaokulu'nun bir parçası olmaktan ve okul öncesi eğitimini dolu dolu geçiren oğlumuz Çınar'ın mezun olduğunu görmekten çok gururluyuz. Sevilen Anaokulu'nun Kids Academy Europe üyesi olarak uygulanan eğitim modelinin çocuklarımızın akademik gelişimlerine oldukça katkı sağladığına inanıyoruz ve gözlemliyoruz. Dört sene boyunca ilgilerini, alakalarını, desteklerini bizlerden hiç esirgemeyen ve modern eğitim perspektifiyle çocuklarımızı geleceğe hazırlayan Sevilen Anaokulu ailesine sonsuz teşekkür ediyoruz."
Rüya Çocuk Akademisi-Serap Erdal
Serap Erdal; Çok zor bir süreçten geçtik ve geçiyoruz kurumu deviraldıktan hemen sonra pandemi dönemi yaşanması bu süreçte öğretmenlerimizin eğitimi, Birce hanımın ilgisi hep üzerimizdeydi. Okul açıldıktan sonraki yenilikleri takdire şayandı kısacası SEVİYORUM, GÜVENİYORUM, HERKESE de tavsiye ediyorum.
Gözde Çocuk Kreş-Saliha Hanım
Saliha Hanım; Bir anne için çocuğundan ayrılmak zordur uzuncada bir süre birlikteyseniz ilk başladığımız zaman çok zorlanacağımı düşünüyordum ama hiçte öyle olmadı gönül rahatlığı ile işime gidebiliyorum. Çünkü harika bir eğitmen ve anne olan Birce hanım ve birbirinden değerli öğretmenlerim var oğlumla ilgilenen, oğlumla ilgili yaşadığım her sorunda yanımdaydılar tuvalet eğitimi, yemek yeme problemi, ulaşım bizim için yaptıkları bizi özel hissettirdi.