Okul Öncesi Eğitimin Önemi Ve Faydaları
12 Ağustos 2023
Okul Öncesi Eğitim
26 Ağustos 2023
Show all

Anaokulu

Anaokulu her çocuğun sosyal hayata hazırlanmasını sağlayan kuruluştur. Bu nedenle Akademik performansı ve eğitim kadrosuyla güvenle eğitim vermektedir. Kids Academy Europe Anaokulları alanında en iyi donanıma sahiptir. İster anaokulu açmak isteyin ister danışmanlık hizmeti almak isteyin doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Anaokulu danışmanlığında amaç standart programlar yerine çağdaş programlarla donanımlı çocuklar yetiştirmektir.

Kids Academy Europe Nasıl Çalışır?

Kids Academy Europe anaokulları, her çocuğun en iyi eğitim alma hakkı bulunduğu inancıyla çalışmaktadır. Okul öncesi eğitim olarak bilinen anaokulu dönemi çocuğun özgüven kazanmasında önemli rol üstlenmektedir. Kids Academy Europe üyesi anaokullarının tümünde aynı program uygulanmaktadır.

Anaokulu açmak isteyenlere akademik destek vererek kreş ve anaokulu eğitimlerinde öncü olmaktadır. Kids Academy Europe; açılacak olan anaokulunda, sistem eğitimleri, branş ders desteği, psikolojik destek vermektedir. Anaokulu programı çerçevesinde eğitim malzemelerinden, aylık ve haftalık plan bültenlerine kadar her şey kontrol altında tutulmaktadır.

Kids Academy Europe üyesi olarak faaliyet gösteren anaokullarında seminerler, denetimler uygulanmakta olup öğretmenlere kesintisiz gelişim desteği verilmektedir. Kids Academy Europe Türkiye’nin her yerinde yüksek kalite danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kids Academy Europe; Dünya vatandaşı yetiştirebilmek için çocuklar 4.0 Endüstri hedefiyle yetiştirmeye özen göstermektedir.

Kids Academy Europe Anaokulları

Kids Academy Europe anaokulları, emsalleri arasında en iyi ve çağdaş hizmet sunmaktadır. Kreş danışmanlığı, anaokulu danışmanlığı ve anaokulu eğitimleri vermektedir. Anaokulu konusunda uzmanlık sahibi Kids Academy Europe, okul, aile ve öğretmen işbirliği sayesinde çocukların en iyi eğitimi almasını sağlamaktadır. Titizlikle oluşturulan programlarda psikolojik danışmanlığından branş eğitimleri desteğine kadar güvenle verilmektedir.

Anaokulu danışmanlığı ve kreş danışmanlığı hizmetine dahil olan okul öncesi kurumlar, tüm branş dallarında profesyonel hizmet alarak öğretmenlerin daha donanımlı olmalarını plan ve programlarının hazır olarak kendilerine sunulmasını sağlamış olurlar.

Çocuğun ruhsal ve bedensel gelişimine ortak olarak yoluna devam eden Kids Academy Europe üye anaokulları geleceğe yüksek kalite eğitim sürecinden geçen çocuklar yetiştirmenin gururuyla spordan sanata, müzikten dansa kadar yetkin çocuklar yetiştirmektir. Kids Academy Europe programlarında satranç, spor, müzik, dans ve resim gibi bütün dallarda eğitim verilmektedir.

Kidsacademyeurope.com adresinden iletişim kurarak alanında uzman kadrosuyla hazır anaokulu danışmanlığı için destek alabilirsiniz. Kids Academy Europe’ dan eğitim dökümanı, sağlıklı yemek menüleri ve kreş eğitiminden psikolojik danışmanlığa kadar yardım alınabilmektedir. Kids Academy Europe uzmanları tarafından verilen workshop uygulamaları konusunda da güvenle hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button