KAE’nin Anaokulu ve Kreşlere Sunduğu Hizmetler

Güvenilir Anaokulu Seçimi
Güvenilir Anaokulu Seçimi
12 Eylül 2022
Anaokulu ve Kreş Hakkında
Anaokulu ve Kreş Hakkında
13 Ekim 2022
Show all

KAE’nin Anaokulu ve Kreşlere Sunduğu Hizmetler

KAE'nin Anaokulu ve Kreşlere Sunduğu Hizmetler

Anaokulu, kreş, çocuk oyun atölyeleri, oyun grupları gibi okul öncesi eğitim faaliyetleri yürüten eğitim kurumları açmak için danışmanlık hizmeti alan iş yerleri, sonuçlardan çok memnundur. Bunun nedeni, uzman, eğitimli, işinde başarılı bir kurum olan Kids Academy Europe ile çalışıyor olmalarıdır. Bunun için yapılması gereken tek şey KAE’ye üye olmaktır.

Anaokulu açmak, başlangıçta kolay gibi görünebilir. Ancak yerine getirilmesi ve uygulanması gereken pek çok işlem vardır. Bu aşamada Kids Academy Europe’tan danışmanlık hizmeti alınabilir. Kids Academy Europe, yasal düzenlemelerden itibaren, sınıfların düzeni, materyallerin seçimi, okul içi planlamaların yapılması, günlük programların planlanması, ders içerikleri gibi daha pek çok aşamada anaokulu adayına birebir çözümler sunar. Anaokulu danışmanlığı olarak sundukları imkânları bunlarla kalmaz.

KAE Tarafından Anaokulu ve Kreşlere Sunulan Danışmanlık Hizmetleri

Okullara kurumsal kimlik edinmelerinde ve okulun iç mimarı oluşumunda danışmanlık vermek

Mali ve hukuki yapıları hakkında yönlendirmeler yapmak

Kitap, kırtasiye, oyuncak, oyun etkinlik materyalleri konularında bilgi vermek ve gerekenlerin edinilmesinde yardımcı olmak

Okulların yönetim kadrosunun oluşturulmasında destek vermek, gerekli personel alımlarına danışmanlık yapmak

Okulların aylık, yıllık eğitim programlarının düzenlenmesi ve planlamasına danışmanlık yapmak

Okulların sosyal medya danışmanlığını yapmak

Yönetim ve eğitim kadrosunu gerekli konularda eğitim vermek

Okulun eğitiminin sürdürülebilirliğinin denetlenmesini ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla düzenli olarak raporlar hazırlamak

Okulların sınıf düzeninin oluşturulması, yeme- içme listelerinin düzenlenmesi gibi okul içi rutin işlerin yürütülmesine danışmanlık yapmak

Kids Academy Europe kreş danışmanlığı hizmeti sunarken önceliği çocuklara verir. Çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlayıcı programlar ortaya koyup kreş yönetimini ve öğretmenlerine eğitimler, seminerler ve yenilikler konusunda hazırladıkları sunumlarla aktif eğitime tabi tutar.

KAE'nin Anaokulu ve Kreşlere Sunduğu Hizmetler

KAE’de Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Desteği Var mı?

Çocukların psikolojik gelişimleri ve ruhsal durumları hakkında profesyonel ekibi vardır. Okulların talebi doğrultusunda çocuklara, duygusal, zihinsel ve sosyal yönlerden gelişimi için rehberlik hizmeti verir. Öğretmenler, rehberlik ve psikolojik danışmanlık süreçlerine ve geri bildirimlere dâhil edilirler.
Okulların talebi doğrultusunda, kahvaltı, yemek ve ikindi menüleri planlanır. Menüler, KAE’nin uzman diyetisyeni tarafından sağlık ve hijyen koşullarına maksimum seviyede uyularak doğru beslenme koşuluyla hazırlanır ve okullara servis edilir.

 

Anaokulunuz için K.A.E Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button