Ki̇ds Academy Europe İle Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇

Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇
29 Nisan 2024
Okul Öncesi Eğitimde Oyunun Önemi
Okul Öncesi Eğitimde Oyunun Önemi
30 Nisan 2024
Show all

Ki̇ds Academy Europe İle Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇

Anaokulu danışmanlık hizmeti birçok farklı alanda danışmanlık sunmaktadır. Öğrenciler, eğitmenler ve veliler için çeşitli hizmetlerin bulunduğu anaokulu danışmanlığı son zamanlarda oldukça önemli bir yere sahiptir.

Anaokulu danışmanları tarafından sadece anaokulu açmak değil aynı zamanda anaokulunun hizmetleriyle ilgili olarak da birçok çeşitli hizmet sunulmaktadır. Danışmanların anaokulu açma sürecini takip etmesi ve gerekli olan prosedürlerin tamamlanmasında tüm süreçleri yönettiklerini söylemek mümkün olmaktadır.

Kids Academy Europe İle Güvenilir Anaokulları 

Kids Academy Europe, alanında uzman olarak anaokulu danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Okul öncesi eğitim kurumlarında aylık programların düzenlenmesi ve müfredat hazırlığının yapılması gibi konularda gerekli olan destek sunulmaktadır.

Anaokulu çağında bulunan çocuklar için ve çocukların aileleri için okul öncesi eğitim kapsamında destek ve rehberlik hizmetleri sunulmaktadır. Güvenilir bir anaokulu seçmek isteyen velilerin Kids Academy Europe eğitim desteğine üye olan okulları araştırmaları ve kayıt yaptırmaları mümkün olmaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı İle Eğitim Desteği Hizmeti 

Anaokulu danışmanlığı kapsamında verilmekte olan hizmetlerden birisi de eğitim desteği hizmeti olmaktadır. Alınacak olan okul öncesi eğitim kapsamında okullara eğitim sistemi desteği sunulmaktadır. Akademik uzmanlar tarafından hazırlanmakta olan eğitim programları anaokulu ve kreş için farklı şekillerde programlanmaktadır.

Düzenlenen seminerler, öğretmenlere verilen eğitimler ve gerçekleştirilen denetimler anaokulu danışmanlığı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Eğitim programları aylık ve günlük olarak planların ve bültenlerin düzenlenmesinde de etkili olmaktadır.

Psikolojik Danışmanlık ve Branş Dersleri Desteği 

Psikolojik danışmanlık alanında da okullarımızda hizmet verildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Çocuklar duygusal konularda ve davranışlarını geliştirme noktasında psikolojik danışmanlık hizmeti alma imkanına sahip olmaktadır. Anasınıfı için verilen destekler kreş danışmanlığı kapsamında da gerçekleştirilmektedir.

Çeşitli branş derslerin de alanında uzman olan eğitimciler tarafından sunulduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Satranç, spor, resim, müzik, dans, drama, Almanca ve İngilizce gibi branş derslerin alanında da çeşitli danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Üye okullar için aynı zamanda firma tarafından belirlenen standartlar dahilinde hizmet verilmektedir. Üye olan tüm okulların aynı zamanda mimari tasarım hizmeti aldığını söylemekte mümkün olmaktadır. Okulların ekonomik olarak daha güçlü bir hale getirilmesi de anaokulu danışmanlığı ile gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button