Anaokulu
17 Nisan 2024
Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇
29 Nisan 2024
Show all

Anaokulu

Anaokulu, kreş ve okul öncesi danışmanlık hizmetleri çocukların geleceğine ışık tutmaktadır. Kids Akademi Europe profesyonel eğitim kadrosuyla öncülük yapmaktadır. Anaokulu danışmanlığı kapsamında, Branş dersleri, eğitimcinin eğitimi ve müfredat programları sunulmaktadır. Merak tabanlı eğitimin amacı özgüveni yüksek, soru sorabilme becerisi kazanan çocuklar kazanmak olarak bilinmektedir.

Kids Akademi Europe tarafından anaokulu açmak isteyenlere özenle danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Okulun fiziki yapısından personeline, eğitimci eğitimine kadar özenle program hazırlanarak uygulanmaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı Nereden Alınır?

Çocuğuna anaokulu arayanlar için ilk güvenli adres www.kidsacademyeurope.com olarak tavsiye edilebilmektedir. Kurum bünyesinde bulunan anaokullarında psikolojik destek, rehberlik ve beslenme programları özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca müfredat programları haftalık ve aylık olarak titizlikle hazırlanarak uygulanmaktadır.

Anaokulu müfredat programında ME. T.E sistemi sayesinde sorgulayan, soru sormanın öğrenmenin en güvenli yolu olduğuna inanılmaktadır. Okul öncesi eğitim sistemlerinde çocuğun hayata güvenle katılımı sağlanmaktadır. Ayrıca Kids Akademi Europe bünyesinde bulunan tüm anaokullarında öğretmen eğitimleri de verilmektedir. Her yıl en az 2 kez olmak üzere öğretmen ve tüm personelin eğitim alması sağlanmaktadır.

Anaokulu danışmanlığı verilen okullar için hazırlanan programlar dolu içeriklerle sunulmaktadır. Yabancı dil, dans, drama, satranç, spor, müzik gibi faaliyet programları özenle hazırlanmaktadır. Günlük haftalık ve aylık ders programları, eğitimci eğitimleri ve tüm araç gereç ihtiyaçları eksiksiz verilmektedir.

Anaokulu Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Çocukların hayatında anaokulu büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle anaokulu açmak isteyenlerin bazı detaylara özen göstermesi gerekmektedir. Kreş yaşındaki çocuklar için en güvenilir adres www.kidsacademyeurope.com ile 7/24 iletişim kurulabilmektedir. Anaokulu açmak isteyenler için gereken destek programları özenle hazırlanmaktadır.

Beslenme programı beslenme uzmanı tarafından kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca ilgili personel titizlikle eğitim alarak çocuklar için güvenle hizmet sunmaktadır. Kids Akademi Europe programları arasında Branş dersleri, psikolojik danışmanlık ve diğer konular bulunmaktadır.

Kreş danışmanlığı konuları arasında aile eğitim kurumu ve çocuk arasında güçlü iletişim sağlanmaktadır. Ayrıca özel durumlarda eğitim sürecinin aksamaması amacıyla okulum evde programı sunulmaktadır. Tüm çaba çocukların geleceğine aydınlık yollar açabilmek amacıyla özenle sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button