Anaokulu Danışmanlığı Nasıl Alınır?
15 Nisan 2024
Anaokulu
24 Nisan 2024
Show all

Anaokulu

Anaokulu, çocuğun eğitim hayatına katılımının ilk adımı olarak ifade edilmektedir. Bu nedenle aileler çocuğunun güvenli kurumlarda başlamasını arzu etmektedir. Bu konuda destek alınabilecek en güvenli www.kidsacademyeurope.com tavsiye edilmektedir. Kadrosunda, eğitim alanında yüksek başarılar kazanarak çevresine aktarmayı ilke edinen profesyoneller bulunmaktadır.

Derslerle birlikte psikolojik danışmanlık, rehberlik ve beslenme programları oluşturulmaktadır. Eksiksiz olarak hayata geçirilen programlar sayesinde çocuklar tam donanımlı bireyler olarak geleceğe hazırlanmaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı

Kids Akademi Europe, uzun yıllardan bu yana anaokullarına danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca anaokulu açmak isteyenlere de güvenle rehberlik etmektedir. Kreş öğrencileri için uzman eğitmenlerle çocuklar geleceğe hazırlanmaktadır. Kurumsal hizmetleri arasında tüm eğitim kademeleri bulunmaktadır. Merak tabanlı eğitim çalışmalarıyla çocukları ezbere dayalı eğitimlerden kurtarmaktadır.

ME. T.E sisteminde çocuğa soru sorma becerisi kazandırılmaktadır. İngilizce eğitimlerinde amaç bilimsel dünya ile tanışarak algoritmik düşünceyi özümsetebilmektir. İlkokul, ortaokul hatta anasınıflarında matematik becerilerini artırarak fen eğitim altyapısını güçlendirebilme projeleri geliştirmektedir.

İngilizce ve STEM+A projesi kapsamında çocukların yaşam ve düşünce becerileri yükseltilmektedir. Anaokulu danışmanlığı almak ya da anaokulu açmak isteyenler günün her saati www.kidsacademyeurope.com adresinden destek alabilmektedir. Uzman eğitmen kadrosundan alınabilenler, nitelikli danışmanlık sayesinde ilk tercih kurumu olabilmektedir.

Okul Öncesi Eğitim Önemli midir?

Her çocuğun hayatında eğitim büyük önem taşımaktadır. Kreş yaşından başlamak üzere tüm okul öncesi eğitim sistemleri akademik yetkinliği bulunanlardan alınması gerekmektedir. Kids Akademi, tüm dünyada kabul gören soru sorma ve düşünce üretebilmeyi yaşam biçimine dönüştürmektedir.

Mevcut anaokullarına danışmanlık hizmetleri verilerek eğitimler kadar ruhsal ve fiziksel gelişim desteği de verilmektedir. Kreş danışmanlığı alınarak proje destekli temel oluşturularak güçlü altyapı kazandırılmaktadır. Bu nedenle www.kidsacademyeurope.com ziyaret edilerek projeler ve merak edilen tüm konularda teknik destek alınabilmektedir.

Anaokulu açmak isteyenler güvenle hizmet alarak çevresinde aranan kurum olabilmektedir. Sunulan eğitimlerle çocuklara matematik ve fen bilgileri tabanı oluşturularak geleceğe hazırlanmaktadır. Aynı zamanda psikolojik destek rehberlik hizmeti ve kusursuz beslenme programları hazırlanmaktadır.

Meslek alanında profesyonel, diyetisyenler tarafından kahvaltı/öğle yemeği ve ikindi kahvaltı programları hazırlanarak eksiksiz sunulmaktadır. Böylelikle çocuklar ve kurumlar eksiksiz olarak eğitimsel, bilimsel ve fiziksel olarak donatılmaktadır.

 

 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için; www.kidsacademyeurope.com    www.englishkidsacadem.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button