Anaokulu Danışmanlığı Nasıl Alınır?

Anaokulu Ve Kreş Danışmanlığı
3 Nisan 2024
Anaokulu
17 Nisan 2024
Show all

Anaokulu Danışmanlığı Nasıl Alınır?

Anaokulu arayanlar ve anaokulu açmak isteyenler güvenle hizmet alabilmektedir. Zaman sınırsız olarak www.kidsacademyeurope.com ziyaret edilerek bilgi alınabilmektedir. Anaokulu danışmanlığı alarak Branş dersleri, beslenme ve tüm kadro için yüksek kalite danışmanlık alınabilmektedir.

Kids Akademi bünyesinde bulunan anaokulları ve danışmanlık hizmeti sunduğu kurumlarda her alanda eksiksiz hizmet sunmaktadır. Okul öncesinden başlamak üzere çocuklara, öğrenmenin en doğru yolunun disiplin ve soru sorabilme becerisine bağlı olduğu öğretilmektedir.

Merak Tabanlı Eğitim Nedir?

Eğitim sürecinin başlangıcı olarak sunulan anaokulu çocuklar için çok önemli bir eğitim süreci olarak kabul edilmektedir. Merak Tabanlı Eğitim sistemi ise Kids Akademi Europe özelinde sunulan bir tekniktir. Amacı çocuğa soru sorabilme becerisi kazandırarak sorgulayan öz güvenli bireyler yetiştirebilmektir. Kreş yaşından başlamak üzere çocuklar eğitim alabilmektedir.

ME. T. E sisteminde tüm derslere ilaveten sosyal beceriler kazandırılarak, müzik, satranç dersleri verilmektedir. Anaokulu derslerinde İngilizce, rehberlik, matematik dersleriyle bilim, sanat ve yaşamsal beceriler kazandırılmaktadır. Rehberlik hizmetleri çocuğun zihinsel ve fiziksel olarak gelişimi desteklenmektedir.

Okul öncesi eğitim kalitesi gözlem ve denetimlerle yükseltilmektedir. Beslenme çocukların hayatında en önemli gelişim kaynağıdır. Beslenme uzmanı tarafından oluşturulan sabah kahvaltısı öğle yemeği ve ikindi kahvaltı içerikleri düzenlenmektedir. Kids Akademi Europe eğitim alanında öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Danışmanlık sunduğu bütün anaokullarında sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak çocuğun gelişimine özen gösterilmektedir.

Kids Akademi Europe

Kids Akademi Europe, eğitim kurumları arasında dünya standartlarını takip ederek evrensel bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Anaokulu açmak isteyenlere danışmanlık hizmeti vererek çocuğun geleceğine ışık tutmaktadır. Ayrıca kreş danışmanlığı da vererek küçük yaşlardan itibaren özgüvenli çocuklar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Danışmanlık hizmetleri arasında öğretmenlere eğitim verilerek aylık haftalık müfredat programı hazırlanmaktadır. Tüm personelin eğitim kamplarına alınması ve tüm kırtasiye ve evrak temini yapılabilmektedir. Yüksek kalite eğitimin kusursuz yönetime bağlı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle anaokulu danışmanlığı almak isteyenler güvenle iletişim kurabilmektedir.

www.kidsacademyeurope.com adresine 7/24 erişim sağlanabilmektedir. İhtiyaçlar belirtilerek en kısa sürede eğitim sürecini başlatabilmektedir. Kurum bünyesinde çalışan eğitim danışmanları ve teknik personel sayesinde evrensel bireylerin yetişebilme zemini oluşturulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button