Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇

Anaokulu
24 Nisan 2024
Ki̇ds Academy Europe İle Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇
30 Nisan 2024
Show all

Anaokulu Danışmanlık Hi̇zmeti̇

Anaokulu danışmanlık hizmeti son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Anaokulu danışmanlık hizmeti verilmekte olan tüm okullarda çocuklara aynı kalitede eğitim verilmesi hedeflenmektedir. Alınan anaokulu danışmanlığı sayesinde eğitim sistemi desteği, branş dersleri desteği, psikolojik danışmanlık ve diğer destekler de sağlanmaktadır. Güvenilir bir şekilde okul öncesi eğitim desteği almak isteyen kişilerin Kids Academy Europe güvencesiyle kayıt yaptırabileceğini söylemek mümkün olmaktadır.

Anaokulu Danışmanlık Hizmeti 

Çocukların eğitimi ve gelişimi için kreş ve benzeri şekilde okul öncesi eğitim uygulamaları büyük önem taşımaktadır. Çocukların ve ailelerin hayatında anaokulu oldukça önemli bir eğitim aracı olarak ifade edilebilmektedir. Çocuklar tarafından hayata atılan ilk adımda tecrübe edinilmesi için kreş kadar kreş danışmanlığı da oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Çocuklar için gelişim değerlerinin kontrol edilmesi ve çocukların desteklenmesi gereken alanların ortaya çıkarılması da anaokulu danışmanlık hizmeti sayesinde mümkün olabilmektedir. Verilmekte olan anaokulu danışmanlık hizmeti sayesinde çağın gereksinimlerine uygun olacak şekilde eğitim veren kurumların meydana gelmesi söz konusu olmaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı Hizmet Paketleri 

Çocukların eğitimine önem verildiği kadar velilere yönelik olarak da çeşitli seminerler planlanmaktadır. Öğretmenler için de okul öncesi eğitim programlarının organize edilmesi sağlanmaktadır. Çocukların gelişiminin takip edilmesi için uyum sürecinde de çeşitli gelişim değerlendirme testleri uygulanmaktadır.

Anasınıfında bulunan çocukların her biriyle bireysel görüşmelerin gerçekleştirilmesinin çocukların gelişimi açısından da oldukça olumlu olduğu görülmektedir. Veliler için de anaokulu danışmanlığı kapsamında aylık olarak bültenler hazırlanmaktadır.

Anaokulu Açmak İsteyenler İçin Danışmanlık Hizmeti 

Her geçen gün anaokulu açmak isteyen kişilerin sayısında bir artış görülmektedir. Anaokulu açmak isteyen kişilerin ise doğru bir şekilde ilerleme ve gelişme sağlayabilmesi için danışmanlık hizmetinden faydalanmaları gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti alınırken aynı zamanda öğretmenler içinde aylık olarak müfredat ve programların düzenlenmesi gibi çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

Açılan anaokullarında ise her ay düzenli olarak denetlemeler gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde kurumsal firmalar tarafından ortak öğrenci kayıt anlaşmalarının gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Çocukların okul öncesi eğitim alanında dil ve konuşma becerilerine uygun bir şekilde eğitim programına dahil edildikleri de söylenebilmektedir.

 

www.kidsacademyeurope. com

www.englishkidsacademy.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button