Kids Academy Europe Anaokulları Ve Kreşler

Çocukların Okul Öncesi Eğitimi
16 Eylül 2023
Kids Academy Europe
27 Eylül 2023
Show all

Kids Academy Europe Anaokulları Ve Kreşler

Kids Academy Europe’a anaokullarına çocuklarınıza emanet edebilirsiniz. Böylelikle kaliteli eğitim ve hizmetler almasını sağlayabilirsiniz. İstediğinize bağlı Kids Academy Europe üyesi okullarına çocuklarınızı gönderebilirsiniz. Çocuklarınızın gelişimsel süreçlerinde iyi bir şekilde ilerlemelerini izleyebilirsiniz. Ayrıca kaliteli eğitim almaları içinde önlerini açabilirsiniz.

Anaokulunda Kids Academy Europe Danışmanlık Sistemi

Sisteme dahil olan anaokulu yerleri dokümanlarını merkezimizden alabilirler. Aylık bültenleri ve yemek listeleri doğrudan okullara sunulur. Çocuklar için okul öncesi eğitim önemlidir. Kids Academy Europe’a üye olan anaokulları ile sistemli bir şekilde çalışma yürütürüz.

Bu noktada anaokulu açmak ve devamında bu sistemle ilerlemek büyük bir disiplin gerektirir. Akademik danışmanlar tarafından öğretmenlerimize en az iki sefer eğitim verilir. Her ay anaokulları denetlenir ve raporlar sunulur.

Yemek menüleri tamamen diyetisyenler tarafından hazırlanır. Aylık drama programları hazırlanır ve öğretmenler eğitilir. Yönetici ve öğretmen koçluğu verilir, anaokulu danışmanlığı bu noktada büyük bir çabayla çalışmalarına devam ederler.

Okul Öncesi Eğitim

Kids Academy Europe’a üye olan kreş ve anaokulları da çocuklara kaliteli eğitim sunar. Çocuklar için okul öncesi eğitim oldukça önemlidir. Bu kademede öğrendikleri bilgileri eğitim hayatlarının diğer dönemlerinde güzelce aktarma fırsatı yakalayabilirler. Küçük yaşlarda çocukların eğitimi iyi bir şekilde alabilmeleri için kreş danışmanlığı verilmektedir.

Ayrıca İngilizce eğitimi ile çocukların küçük yaşlardan itibaren yabancı dile aşina olmaları amaçlanır. Çocuklara farklı yöntem ve teknikler ile İngilizce kolay bir şekilde öğretidir. Çocukların öğrenmeye açık olduğu zaman dilimleri okul öncesi kademesi olduğu için öğrenecekleri her bir dil onlara güzel bir yatırım olarak geri döner. Bunun farkında olan ebeveynler Kids Academy Europe’a üye olan anaokulu ve kreşlere çocuklarını göndererek eğitimlerine katkıda bulunabilirler.

Rehberlik Hizmeti

Kids Academy Europe’a anaokulu ve kreşlerinde rehberlik hizmetleri önemli bir yere sahiptir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimleri öğrencilerin duygusal, sosyal, zihinsel ve akademik açıdan öğrenme süreçlerine katılmalarını sağlarlar. Çocuklara gözlem için gerekli testler uygulanır. Ardından bu testlere göre gerekli adımlar atılır. Alanında uzman psikolojik danışman ve rehberlik öğretmenleri çocukların gelişimsel yönden ilerlemelerini amaçlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button